Urządzenia pomiarowe

Mierniki parametrów izolacji, dielektrycznych strat płynnych dielektryków, parametrów transformatorów mocy, mikro-mili omomierzy, dzielniki napięcia

Kilowoltomierz oraz miernik prądu PKOP-100

Urządzenie PKOP-100 jest przeznaczone do:

  • Pomiar całkowitego prądu upływu Ograniczników Przepięć i jego aktywnego składnika przy pomiarze napięciem przemiennym AC.
  • Pomiar aktywnego składnika prądu upływu Ograniczników Przepięć bez uziemiania ograniczników i odłączania.
  • Pomiar prądu ochronnych ograniczników przy stałym napięciu.
netto

PARTHFINDER – LOKALIZATOR INFRASTRUKTURY PODZIEMNEJ

Precyzyjny system lokalizacji Pathfinder jest idealny do lokalizacji długich odcinków rur i kabli, a także do podstawowych lokalizacij uszkodzeń kabli.
Ten prosty, dokładny i niedrogi lokalizator został zaprojektowany dla osób zaangażowanych w ochronę podziemnej infrastruktury.

netto

LPT-1 tester piorunochronu

Tester ochrony odgromowej LPT-1 służy do diagnozowania stanu urządzeń uziemiających i jest przeznaczony do pomiarów w celu określenia rezystancji udarowej przewodów uziemiających podpór linii wysokiego napięcia i przewodów odgromowych.

netto

KNTR-1 Tester uziemień

Tester uziemień “KNTR-1” jest przeznaczony do wykonywania prac związanych z diagnozowaniem jakości wykonania uziemienia oraz  pomiarów wartości znormalizowanych parametrów gruntu zgodnie z obowiązującymi dokumentami prawnymi. KNTR-1 jest przenośnym sprzętem i jest używany zarówno do pracy w warunkach złożonego środowiska elektromagnetycznego, zarówno na wolnym powietrzu, jak i w pomieszczeniach.

netto
Możliwość wypożyczenia:
250 zł netto

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: