Strona główna

WÓZ KABLOWY KAEL-1 na bazie małych samochodów

Wóz kablowy KAEL-1 jest przeznaczony do prób wysokonapięciowych kabli oraz innych urządzeń i do lokalizacji miejsc uszkodzenia linii kablowych do 22 kV

99 700,00  netto

MODERNIZACJA STARYCH WOZÓW POMIAROWYCH (ROBOTRON I IN.)

Modernizacja jest przeznaczony do zwiększenia możliwości starych wozów pomiarowych. Modernizacja polega na instalacji nowego sprzętu z pełną integracją z istniejącymi systemami.
Po modernizacji będę dodany następujący możliwości:

  • Próby izolacji kabli elektroenergetycznych XLPE , PE, EPR, PILC, etc. napięciem VLF lub DC według norm VDE. IEC i IEEE (wspólnie z AV-50/70VLF).
  • Badania izolacji przy użyciu sinusoidalnego napięcia elektrycznego o częstotliwości 50 Hz (wspólnie z AV-50/70VLF).
  • Określania odległości do miejsca uszkodzenia kabli imetodamy TDR, ARM, ICE oraz Decay (wspólnie z Iskra-4).
  • Określania miejsc uszkodzenia linii kablowych metodą akustyczną (wspólnie z Poisk-2016).
48 302,00  netto

Reflektometr TDR RI-303TM

Optymalne rozwiązanie do szybkiego rozwiązywania problemów z sieciami kablowymi – wyjątkowo łatwy w obsłudze, kompaktowy i tani tester TDR.

Przenośny reflektometr TDR RI-303TM – jest przeznaczony do określania rodzaju i położenia nieregularności i uszkodzenia linii kablowej (przerwanie, warcie, mufy, odgałęzienia równoległe, mokre przewody i itp.).

Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że TDR RI-303TM jest szczególnie wygodny do pracy w studniach kablowych o ograniczonej przestrzeni, a wysoka precyzja pozwala na zastosowanie go zarówno w strefach bliskich, jak i dalekich.

6 760,00  netto

Reflektometr TDR-109

TDR-109 to precyzyjny, 3-kanałowy cyfrowy reflektometr przeznaczony do wyznaczania odległości do wszystkich rodzajów uszkodzeń w liniach kablowych: przerwanie, warcie, mufy, odgałęzienia równoległe, mokre przewody, usterki o wysokiej rezystancji, przerywany awaria i itp.

TDR-109 zapewnia następujące metody pomiaru:

  •      Refleksometria w dziedzinie czasu (TDR);
  •      Odbicie łuku (ARM);
  •      Wyładowanie oscylacyjne (ICM, rozpad);

 

15 200,00  netto

Mobilny generator udarów ADG-200-2

Zaprojektowany do wykrywania uszkodzeń o wysokiej rezystancji za pomocą metody ARM czy ICE w kompleksie z reflektometrem oraz geofonem, znacznie zwiększa ich zdolność wykrywania uszkodzeń o wysokiej rezystancji, poza lokalizacją niskonapięciowej metody TDR.

Mały rozmiar: 520 * 320 * 300 mm – zestaw swobodnie mieści się w bagażniku samochodu;
Lekka waga – 26 kg
Zasilanie od wbudowanego akumulatora.

23 900,00  netto

Reflektometr TDR RI-407

TDR RI-407 jest przeznaczony do następujących pomiarów na liniach kablowych: Pomiar długości kabla i testy integralności kabla; Pomiar odległości do heterogeniczności impedancji kabla lub uszkodzenia niskiej rezystancji, z wykorzystaniem metody TDR; Pomiar odległości do uszkodzenia wysokiej rezystancji, stosując metodę odbicia od łuku (ARM) w zespole z generatorem udarów wysokiego napięcia; Pomiar odległości do uszkodzenia wysokiej … Continue reading Reflektometr TDR RI-407

16 300,00  netto

DGT-2 Urządzenie do badanie szczelności rękawic

DGT-2 urządzenie do badania szczelności rękawic służy do wizualnego sprawdzania rękawic izolacyjnych pod kątem uszkodzeń mechanicznych (szkopuł, dziur, nacięć, skaleczeń lub innych defektów fizycznych), uszkodzeń chemicznych (zmiękczenie gumy w przypadku narażenia na produkty z ropy naftowej) i uszkodzenia wyładowań atmosferycznych.
Badanie rękawic klasy 00, 0, 1, 2, 3 i 4.

2 700,00  netto
Promocja! -10%

MSP-100SF Laboratorium do Badania Sprzętu Ochronnego BHP

MSP-100SF Laboratorium do Badania Sprzętu Ochronnego BHP przeznaczone jest do badania: rękawic i obuwia elektroizolacyjnego; drążków; sprzętu izolacyjnego; osłon; płacht; chodników elektroizolacyjnych; narzędzi izolowanych i izolacyjnych i innego sprzętu elektroizolacyjnego do klasy IV oraz wskaźników napięcia i faz. Pozwala również na suszenie rękawic, rękawów i butów po badaniach.

115 530,00  104 000,00  netto
Promocja! -10%

MSP-100S Stanowisko do Badania Rękawic, Drążków, Butów, Rękawów, Narzędzia dielektrycznego oraz Wskaźników Napięcia i Faz.

Wysokonapięciowe stanowisko probiercze MSP-100S przeznaczone jest do badania: rękawic i obuwia
elektroizolacyjnego; drążków; sprzętu izolacyjnego; osłon; płacht; chodników elektroizolacyjnych; narzędzi izolowanych i izolacyjnych i innego sprzętu elektroizolacyjnego do klasy IV.

78 540,00  70 686,00  netto
Promocja! -10%

SzS-20 Szafa do suszenia rękawic, rękawów oraz butów

• Jednoczesne suszenie do 20 rękawic.
• Mikrokomputerowe sterowanie i kontrola temperatury.
• Czas suszenia 20 rękawic do 40 minut.
• Zużycie energii do 4kW

22 484,00  20 230,00  netto

Wyświetlanie 1–10 z 67 wyników

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: