Strona główna

POMIAROWA PRZYCZEPKA KABLOWA SVPA-10TR

Pomiarowa przyczepka kablowa SVPA-10TR jest przeznaczony do lokalizacji miejsc uszkodzenia linii kablowych niskiego napięcia.

Pomiarowa przyczepa kablowa SVPA-10TR zamontowana na małej przyczepie, która pozwala na transport niemal dowolnym pojazdem w celu lokalizacji uszkodzeń.

81 000,00  netto

Dopalarka UD-5

Dopalarka UD-5 służe do dopalania uszkodzeń w kablach NN, teletechnicznych, sterownicznych, sygnalizacyjnych itp.

Przyrząd umożliwia także przeprowadzenie próby napięciowej powłok kabli z izolacją PE lub PVC.

15 000,00  netto

LPT-1 tester piorunochronu

Tester ochrony odgromowej LPT-1 służy do diagnozowania stanu urządzeń uziemiających i jest przeznaczony do pomiarów w celu określenia rezystancji udarowej przewodów uziemiających podpór linii wysokiego napięcia i przewodów odgromowych.

13 760,00  netto

KNTR-1 Tester uziemień

Tester uziemień “KNTR-1” jest przeznaczony do wykonywania prac związanych z diagnozowaniem jakości wykonania uziemienia oraz  pomiarów wartości znormalizowanych parametrów gruntu zgodnie z obowiązującymi dokumentami prawnymi. KNTR-1 jest przenośnym sprzętem i jest używany zarówno do pracy w warunkach złożonego środowiska elektromagnetycznego, zarówno na wolnym powietrzu, jak i w pomieszczeniach.

13 760,00  netto

WÓZ KABLOWY KAEL-1 na bazie małych samochodów

Wóz kablowy KAEL-1 jest przeznaczony do prób wysokonapięciowych kabli oraz innych urządzeń i do lokalizacji miejsc uszkodzenia linii kablowych do 22 kV

120 000,00  netto

MODERNIZACJA STARYCH WOZÓW POMIAROWYCH (ROBOTRON I IN.)

Modernizacja jest przeznaczony do zwiększenia możliwości starych wozów pomiarowych. Modernizacja polega na instalacji nowego sprzętu z pełną integracją z istniejącymi systemami.
Po modernizacji będę dodany następujący możliwości:

  • Próby izolacji kabli elektroenergetycznych XLPE , PE, EPR, PILC, etc. napięciem VLF lub DC według norm VDE. IEC i IEEE (wspólnie z AV-50/70VLF).
  • Badania izolacji przy użyciu sinusoidalnego napięcia elektrycznego o częstotliwości 50 Hz (wspólnie z AV-50/70VLF).
  • Określania odległości do miejsca uszkodzenia kabli imetodamy TDR, ARM, ICE oraz Decay (wspólnie z Iskra-4).
  • Określania miejsc uszkodzenia linii kablowych metodą akustyczną (wspólnie z Poisk-2016).
48 302,00  netto

Reflektometr TDR-109

TDR-109 to precyzyjny, 3-kanałowy cyfrowy reflektometr przeznaczony do wyznaczania odległości do wszystkich rodzajów uszkodzeń w liniach kablowych: przerwanie, warcie, mufy, odgałęzienia równoległe, mokre przewody, usterki o wysokiej rezystancji, przerywany awaria i itp.

TDR-109 zapewnia następujące metody pomiaru:

  •      Refleksometria w dziedzinie czasu (TDR);
  •      Odbicie łuku (ARM);
  •      Wyładowanie oscylacyjne (ICM, rozpad);

 

17 920,00  netto

Mobilny generator udarów ADG-200-2

Zaprojektowany do wykrywania uszkodzeń o wysokiej rezystancji za pomocą metody ARM czy ICE w kompleksie z reflektometrem oraz geofonem, znacznie zwiększa ich zdolność wykrywania uszkodzeń o wysokiej rezystancji, poza lokalizacją niskonapięciowej metody TDR.

Mały rozmiar: 520 * 320 * 300 mm – zestaw swobodnie mieści się w bagażniku samochodu;
Lekka waga – 26 kg
Zasilanie od wbudowanego akumulatora.

29 876,00  netto

Reflektometr TDR RI-407

TDR RI-407 jest przeznaczony do następujących pomiarów na liniach kablowych: Pomiar długości kabla i testy integralności kabla; Pomiar odległości do heterogeniczności impedancji kabla lub uszkodzenia niskiej rezystancji, z wykorzystaniem metody TDR; Pomiar odległości do uszkodzenia wysokiej rezystancji, stosując metodę odbicia od łuku (ARM) w zespole z generatorem udarów wysokiego napięcia; Pomiar odległości do uszkodzenia wysokiej … Continue reading Reflektometr TDR RI-407

19 880,00  netto

DGT-2 Urządzenie do badanie szczelności rękawic

DGT-2 urządzenie do badania szczelności rękawic służy do wizualnego sprawdzania rękawic izolacyjnych pod kątem uszkodzeń mechanicznych (szkopuł, dziur, nacięć, skaleczeń lub innych defektów fizycznych), uszkodzeń chemicznych (zmiękczenie gumy w przypadku narażenia na produkty z ropy naftowej) i uszkodzenia wyładowań atmosferycznych.
Badanie rękawic klasy 00, 0, 1, 2, 3 i 4.

2 700,00  netto

Wyświetlanie 1–10 z 70 wyników

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: