Oferujemy i obsługujemy wyposażenie wysokonapięciowe do wykonywania testów i pomiarów parametrów kabli wysokonapięciowych i transformatorów w sieciach energetycznych do 100 kV.

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie specjalistów w dziedzinie energetyki, korzystających z skutecznych i nowoczesnych metod bezkontaktowej lokalizacji uszkodzeń sieci energetycznych i testowania urządzeń.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem wysokokwalifikowanych specjalistów, posiadającym doskonałe przygotowanie techniczne i duże doświadczenie. Jako profesjonaliści, kochamy swoją pracę i jesteśmy gotowi do reagowania na wszelkie, nawet najbardziej złożone problemy, by solidnie i na czas stawić czoła stawianym przed nami zadaniom.

Nasi klienci

Indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego ze swoich klientów, dealerów, przedstawicieli i partnerów. Dzięki bliskiej współpracy i odpowiedniemu podejściu do biznesu, utrzymujemy profesjonalne kontakty ze wszystkimi naszymi klientami.

Błąd w tekście? Zaznacz, naciśnij Ctrl+Enter i wyślij nam zgłoszenie. If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: